Naši vedúci

Detské tábory CK Tramtária Ivanka – že “vedúca”.. 🙂 …hlava nad všetkým, všetko nad hlavou. Ten najvyšší boss, organizátor,.šéf a zároveň mamina 12 ročnej Terezky a 4 ročnej Grétky. Je to krehký tvor, ktorý jedným očkom žmurká na nás ostatných vedúcich a druhým na naše detičky. Je medzi nami odkedy existuje Tramtária. Vlastne to bola táto hlavička v ktorej sa zrodila myšlienka vybudovať tento detský svet zábavy. Najčastejšie ju nájdete s telefónom na uchu, papiermi v ruke, perom v ústach a deťmi na kolenách. Ráno rozčeše deti, doobeda s nimi natočí skvelé videoklipy, poobede ich vytrepe na ten najvyšší kopec v okolí a večer uloží do postieľok. V noci ešte ošetrí chorých, skontroluje okná a všetko na ďalší deň a tak okolo 3 ráno iba tak na jedno oko zloží niekde hlavu. Leto bez tábora nezažila od svojich 5 rokov a dúfa, že ani nikdy nezažije. Otázky na program, ceny, výlety, vedúcich, termíny a ubytovanie posielajte na facebook.
Detské tábory CK Tramtária  Peťo – náš prvý asistent, zástupca hlavnej, vodič, technik, DJ a opatrovateľ malej Grétky v jednej osobe. Tvári sa, že on tu vlastne nie je, ale orlím zrakom dozerá na všetko, či klape a v prípade, že Iva už-už kolabuje, on svojim flegmaticko – pohotovo – ráznym prístupom zakročí a všetkých usmerní. V Tramtárii má vždy najstarších, predsa len jeho postava vzbudzuje najväčší rešpekt. Spravuje našu stránku, facebook, prospekty, partnerov a sponzorov. Všetky pripomienky k stránke, fotkám a DVDčkam posielajte na facebook.

 

Detské tábory CK Tramtária Tomáš – feši, že?? Je zo súrodencov najstarší, takže skúseností má kopec. Zaujíma ho všetko, rád cestuje, vie riadiť loď, skvele fotí a stále niečo vymýšľa. Baby na neho letia a chcú za vedúceho len jeho. Je ako motorová myš a preto si toto leto vybral menšie deti, lebo tie mu ešte ako tak stíhajú. Je druhý  technik v Tramtárii a keď treba prischne mu aj 4-ročná Grétka hlavnej vedúcej. Šéfuje fotokrúžku a Tramtárskym novinám. Tipy na hudbu a filmy, ktoré chcete mať na Tramtárskych diskotékach a v kine mu treba posielať na facebook.
Detské tábory CK Tramtária
Zuzka– voláme ju Malá Zuzka, ale čo nedorástla, to dokričí. Najkrajšia je na Tramtárskych diskotékach, kde dokáže na seba navliecť naozaj všetko. Má na starosti výtvarný krúžok, pripravuje s deťmi plagáty, kulisy, výzdobu. Študuje chémiu a preto vie presne koľko kanvíc horúcej vody treba, keď si ideme vyhriať vodu v bazéne. Dokáže postaviť do pozoru aj najväčšie deti, ale napokon to aj tak dopadne tak, že ju hodia do bazéna. Je u nás už roky a úplne zbožňuje malilinké deti, takže asi len kvôli nej v budúcnosti zriadime tábor do 5 rokov :o) Občas cez rok pracuje v Nemecku a Rakúsku, tak keby náhodou začala šprechovať, nečudujte sa!  Keby ste chceli vedieť, ako sa vyrábajú bubliny, či sa držia bacily na železe alebo čo všetko sa nachádza v jedle, pýtajte sa  na facebooku.
Detské tábory CK Tramtária Laky– tento priestor je pre opis Lakyho príšerne malý, ale pokúsime sa….Volajte ho DJ Ucho, má to rád. Zahrajte mu čokoľvek, zatancuje. Poproste ho o vtip, budete sa smiať niekoľko hodín. Požiadajte ho o pomoc, urobí 2x toľko. Skoro nespí, lebo chce mať všetky nočné v tábore. Má rád, keď sa ostatní bavia na ňom. Je to neriadená strela. Má na starosti HipHopovú školu v Tramtárii ale aj v Bratislave a popritom ešte trénuje futbal. Dokáže za týždeň naučiť deti choreografiu, s ktorou vystupujú na Tramtárskom Silvestri. A ešte že máme jeho tatina, ktorý nám vééééľkym autom nosí všetky veci do tábora, bez neho sme stratení. Malé baby sú zaľúbené, ale nehovorte mu to! Pre istotu prikladáme kontakt facebooku.
Detské tábory CK Tramtária Radka – ďaľšie dieťa odchované na našich táboroch. Máva najmenšie deťúrence, stará sa o ne ako o vlastné a kŕmi ich, aby domov prišli pekne okrúhle, hoci sama neje takmer nič! Tento rok sa vyberie do Tramtárie aj so svojim 3 ročným Adamkom aspoň na malú výpomoc, pretože leto bez Tramtárie by neprežila. Nahnevať ju sa podarí málokomu, takisto neexistuje vec, ktorú by nezariadila. Miluje zvieratká a autá, v tejto téme zotrie akéhokoľvek chlapa! Keby niečo, nájdete ju na facebooku.
Detské tábory CK Tramtária  Erik – je u nás od svojich 10 rokov a keďže ako dieťa už nemôže, zariadil si to ako vedúci. Nájdete ho v Tramtárskom bare, kde Vám namieša drinky od výmyslu sveta. Je detskou hviezdou našich videoklipov, dá sa nahovoriť na všetko, doslova!  Keďže to nebolo tak dávno, čo bol u nás dieťaťom, ešte stále má medzi deckami v turnusoch kamošov, takže na neho skúšajú, ale Erik ich s úsmevom aj tak dostane tam, kam potrebuje. Nikdy neodmietne pomoc a všetko si pamatá. Vetou – „Ivi ešte toto si chcela“ robí hlavnej vedúcej záložný diár :o)   Chcete si namiešať nejakú dobrotu? Tu je recept na facebooku.